Pune, Maharashtra
GST No. 27AACCH5231M1ZH
Call 0794935962793% Response Rate
Send Enquiry




Product Brochure
| Thickness | 6mm |
| Usage/Application | Automobile Industry |
| Material Grade | MS |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Silver |
View Complete details




Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1000 Kg |
| Thickness | 6mm |
| Usage/Application | Automobile Industry |
| Material Grade | MS |
| Dimensions | 6mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
| Made In | India |
View Complete details



Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1000 Kg |
| Thickness | 8mm |
| Usage/Application | Automobile Industry |
| Material Grade | MS |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details

| Finish | Bright Drawn |
| Usage/Application | Structural Support |
View Complete details